0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran Persian Gulf Pro League
Havadar SC
۰
۱
Tractor Sazi FC
Finished
۱۴:۰۰
Sanat Naft
۱
۲
Perspolis Teheran
Finished
۱۸:۰۰
Zob Ahan
۱
۱
Malavan
Finished
۱۵:۰۰
Gol Gohar
۱
۱
Mes Kerman FC
Finished
۱۶:۰۰
  France Coupe de France
Olympique Lyonnais
-
-
OSC Lille
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
A.J. Auxerre
-
-
Rodez Aveyron
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
FC Toulouse
-
-
Stade de Reims
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Angers SCO
-
-
FC Nantes
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Paris FC
-
-
Annecy FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Vierzon
-
-
Grenoble Foot 38
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  Kuwait Premier League
Al Kuwait
۱
۱
Al Sahel Abu Halifa
inprogress
۱۸:۳۰
  Australia A-League Women
Western United FC (W)
۰
۲
Newcastle Jets (W)
Finished
۱۰:۰۰
  Tunisia Ligue 1, Group A
Esperance Tunis
۲
۰
ES Hammam Sousse
Finished
۱۶:۳۰
Stade Tunisien
۲
۱
US Tataouine
Finished
۱۶:۳۰
CS Sfaxien
۲
۰
CS Chebba
Finished
۱۶:۳۰
ES Sahel
۰
۲
Bizertin
Finished
۱۶:۳۰
  Germany DFB Pokal
FC Nurnberg
-
-
TSV Fortuna Dusseldorf
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
Cimarrones de Sonora
۰
۱
Coyotes de Tlaxcala
Finished
۰۶:۳۵
Leones Negros Guadalajara
۱
۰
Alacranes De Durango
Finished
۰۶:۳۵
Raya2 Expansion
۲
۰
CA La Paz
Finished
۰۲:۳۵
Cancun FC
۱
۱
CF Atlante
Finished
۰۴:۳۵
  Finland Liigacup, Group A
HJK Helsinki
۵
۲
FC Lahti
Finished
۱۴:۰۰
  Brazil Pernambucano 1
Afogados da Ingazeira
۰
۱
Nautico Capibaribe
Finished
۰۲:۳۰
  India I-League
Real Kashmir FC
۴
۲
Sudeva Delhi FC
Finished
۱۲:۰۰
Neroca FC
۱
۰
Kenkre
Finished
۱۴:۳۰
  Bahrain Premier League
Al Riffa
۳
۰
Bahrain SC
Finished
۱۸:۱۵
Sitra
۱
۰
Al-Muharraq
inprogress
۱۸:۱۵
  Brazil Mineiro 1
Athletic Club MG
۱
۱
America Mg
Finished
۰۲:۳۰
Cruzeiro MG
۰
۱
Pouso Alegre
Finished
۰۴:۰۰
  Italy Coppa Italia Women
AC Milan (W)
۱
۱
Fiorentina (W)
Finished
۱۵:۰۰
AS Roma (W)
۲
۰
ASD Pomigliano (W)
Finished
۱۷:۰۰
Juventus FC (W)
۳
۰
Chievo Verona (W)
Finished
۱۷:۰۰
Internazionale Milano (W)
۴
۴
Sampdoria (W)
Finished
۱۵:۰۰
  South America Copa Libertadores
Sport Huancayo
۲
۱
Nacional Asuncion
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Baiano 1
Jacobinense EC
۰
۲
Juazeirense
Finished
۰۱:۴۵
Itabuna BA
۱
۱
Doce Mel
Finished
۰۴:۰۰
  Cyprus 1. Division
Pafos FC
-
-
AEL Limassol
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Indonesia Liga 1
RANS Nusantara
۱
۲
Arema Malang
Finished
۱۱:۳۰
Dewa United FC
۱
۰
Pusamania Borneo FC
Finished
۱۱:۳۰
  World Friendly Club Matches
IFK Norrkoping
۱
۱
Viborg FF
inprogress
۱۸:۳۰
FC Petrzalka 1898
۱
۲
ASV Siegendorf
inprogress
۱۸:۳۰
FC Shakhtar Donetsk
۴
۰
FK Sarajevo
Finished
۱۸:۰۰
SK Lisen
۲
۲
MFK Kosice
Finished
۱۶:۳۰
GKS Jastrzebie
۲
۲
Garbarnia
Finished
۱۶:۳۰
FK Riteriai
۳
۰
DFK Dainava Alytus
Finished
۱۳:۳۰
NK Dubrava Zagreb
۳
۰
NK Radnik Sesvete
Finished
۱۶:۳۰
CSA Steaua Bucuresti
۴
۰
AFC Progresul Spartac Bucuresti
Finished
۱۳:۳۰
SV Stripfing/Weiden
۲
۱
Floridsdorfer AC
inprogress
۱۹:۰۰
Landskrona Bois
۱
۰
B93 Kopenhagen
Finished
۱۶:۳۰
NK Granicar Zupanja
۰
۰
NK Zrinski Jurjevac
inprogress
۱۹:۳۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
-
-
SR Donaufeld
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
MKF Chrudim
۰
۰
AC Dukla Praha
Finished
۱۳:۳۰
Brabrand IF
۱
۰
Young Boys FD
inprogress
۲۰:۰۰
FK Neptunas Klaipeda
۱
۱
FK Dziugas Telsiai
Finished
۱۵:۳۰
Torpedo Moskva
۱
۱
FK Fakel Voronezh
Finished
۱۲:۰۰
FK Prva Iskra Baric
۰
۰
Kustosija
inprogress
۱۳:۳۰
CS Soimii Lipova
۲
۳
CS Ripensia Timisoara
Finished
۱۴:۰۰
FC Minsk
۱
۱
Energetik-BGU
Finished
۱۴:۳۰
FC Lokomotivi Tbilisi
۱
۴
Kakheti Telavi
Finished
۱۴:۳۰
Banik Ostrava B
۴
۴
SK Kvitkovice
Finished
۱۵:۳۰
FK Trajal
۲
۰
Buducnost Popovac
Finished
۱۵:۳۰
FK Zalgiris Vilnius
۰
۰
PFK Oleksandria
Finished
۱۵:۳۰
OFK Vrsac
۲
۱
FK Omladinac Novi Banovci
Finished
۱۵:۳۰
FK Skopje
۱
۳
FK Vardar Skopje
Finished
۱۶:۳۰
Negeri Sembilan
۲
۰
Perak
Finished
۱۶:۳۰
  Europe UEFA Youth League
Genk U19
۰
۰
Juventus U19
inprogress
۱۸:۳۰
MTK Budapest U19
-
-
AFC Ajax U19
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
AZ Alkmaar U19
-
-
Eintracht Frankfurt U19
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Panathinaikos U19
-
-
Porto U19
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Rukh Lviv U19
۲
۱
Inter Milan U19
Finished
۱۶:۳۰
HNK Hajduk Split U19
-
-
Shakhtar Donetsk U19
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Azerbaijan 1. Division
Qarabağ FK II
۱
۲
Araz FK
Finished
۱۳:۳۰
Zaqatala
۲
۲
Moik Baku
Finished
۱۳:۳۰
  Algeria Division 1
USM Alger
۳
۰
RC Arba
Finished
۱۷:۳۰
  Saudi Arabia Division 1
Ohod Madinah
۲
۲
Al Jabalain
Finished
۱۶:۴۰
Al-Orubah
۰
۱
Al-Quadisiya
Finished
۱۶:۳۰
Al Akhdoud
۱
۲
Al Riyadh
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Carioca 1
Nova Iguacu FC
۰
۲
CR Vasco da Gama RJ
Finished
۰۳:۴۰
  Portugal U23 League
Portimonense U23
۱
۱
Leixoes U23
inprogress
۱۸:۳۰
SC Farense U23
۱
۱
Sporting Lisboa U23
inprogress
۱۸:۳۰
Maritimo U23
۳
۰
Rio Ave U23
inprogress
۱۸:۳۰
Gil Vicente FC U23
۰
۱
CD Mafra U23
inprogress
۱۹:۳۰
  Brazil Cearense 1
FC Atletico Cearense
۱
۱
Maracana EC
Finished
۰۴:۰۵
Caucaia
۲
۰
Pacajus
Finished
۰۴:۰۵
Ceara CE
۲
۱
Fortaleza CE
Finished
۰۴:۰۵
Iguatu CE
۲
۱
Ferroviario
Finished
۰۴:۰۵
  Vietnam V-League
Da Nang
۰
۱
Nam Dinh
Finished
۱۳:۳۰
Becamex Binh Duong FC
۱
۱
Hoang Anh Gia Lai
Finished
۱۳:۳۰
TP Ho Chi Minh
۰
۱
Hai Phong
Finished
۱۵:۴۵
  Italy Serie D, Girone D
AC Forli
۲
۱
Bagnolese
Finished
۱۷:۰۰
Giana Erminio
۰
۲
Ravenna Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Mezzolara
۱
۳
Sammaurese
Finished
۱۷:۰۰
Salsomaggiore
۱
۱
Sant'Angelo
Finished
۱۷:۰۰
United Riccione
۲
۰
US Corticella
Finished
۱۷:۰۰
Athletic Carpi FC 1909
۲
۰
Aglianese
Finished
۱۷:۰۰
Fanfulla Cavenago
۱
۰
Real Forte Querceta
Finished
۱۷:۰۰
Crema 1908
۰
۱
Scandicci
Finished
۱۷:۳۰
Correggese
۰
۰
Lentigione Calcio
Finished
۱۷:۰۰
  Thailand FA Cup
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۱
۰
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۴:۳۰
Chiangrai United FC
۱
۰
Muang Thong United
Finished
۱۴:۳۰
Nakhon Ratchasima
۵
۱
Suphanburi FC
Finished
۱۵:۳۰
Port F.C.
۴
۰
Chiangmai United FC
Finished
۱۵:۳۰
Police Tero FC
۲
۱
Sisaket United
Finished
۱۳:۳۰
Phrae United
۲
۱
Prime Bangkok
Finished
۱۳:۳۰
Phitsanulok FC
۱
۲
Bangkok United
Finished
۱۴:۳۰
Uthai Thani FC
۱
۲
Buriram United FC
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Goiano 1
Vila Nova GO
۱
۰
Inhumas Esporte Clube
Finished
۰۲:۰۰
  Italy Primavera Cup
Fiorentina U19
۱
۰
Atalanta U19
Finished
۱۶:۳۰
  Kenya Premier League
Nairobi City Stars
۱
۲
Kenya Police FC
Finished
۱۳:۳۰
Kariobangi Sharks
۱
۳
Nzoia Sugar United
Finished
۱۳:۳۰
Gor Mahia
۲
۱
Tusker FC
Finished
۱۵:۳۰
Ulinzi Stars
۱
۱
Bidco United
Finished
۱۵:۳۰
Sofapaka
۰
۱
Kenya Commercial Bank Nairobi
Finished
۱۵:۴۵
Bandari FC
۱
۰
Kakamega Homeboyz
Finished
۱۵:۳۰
Mathare United
۱
۰
Vihiga Bullets
Finished
۱۵:۳۰
  Hungary Hungary Cup
Monori SE
۱
۵
Paksi FC
Finished
۱۵:۳۰
Bekescsaba 1912 Elore SE
۰
۲
Zalaegerszegi TE
Finished
۱۵:۳۰
Erzsebeti SMTK
۰
۱
Kisvarda FC
Finished
۱۵:۳۰
Ivancsa Kse
۱
۲
Budafoki MTE-Ujbuda
Finished
۱۵:۳۰
  Hong Kong Sapling Cup
Hong Kong U23 Football Team
۱
۲
Rangers
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Pinerolo
۰
۰
GS Castanese
Finished
۱۷:۰۰
Derthona FBC
۰
۱
AC Bra
Finished
۱۷:۰۰
USD Castellanzese
۰
۴
Sestri Levante
Finished
۱۷:۰۰
Chisola
۰
۰
AC Legnano
Finished
۱۷:۰۰
Asti
۲
۱
Sanremese
Finished
۱۷:۳۰
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
۰
۲
US Fezzanese
Finished
۱۷:۰۰
  Nigeria Premier League Women
Osun Babes (W)
۱
۰
Heartland Queens (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Rivers Angels (W)
۱
۰
Royal Queens (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Abia Angels FC (W)
۰
۲
Nasarawa Amazons (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal Taca da Liga Women
Famalicao (W)
۲
۱
Braga (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Group B
Us Ben Guerdane
۲
۲
AS Slimane
Finished
۱۶:۳۰
Rejiche
۰
۲
US Monastir
Finished
۱۶:۳۰
Olympique Beja
۲
۳
Club Africain
Finished
۱۶:۳۰
Etoile Olympique Sidi Bouzid
۳
۴
ES Metlaoui
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone F
ASD Vastese Calcio 1902
۰
۰
Porto D'Ascoli
Finished
۱۷:۰۰
  Qatar Reserve League
Al Rayyan SC U23
۲
۱
Al-Shamal U23
inprogress
۱۸:۳۰
  Brazil Matogrossense
CE Dom Bosco
۲
۱
Luverdense
Finished
۰۲:۳۰
  Cameroon League Women
Caiman Filles Douala (W)
۲
۱
Ngadeu (W)
Finished
۱۸:۰۰
Authentic de Douala (W)
۰
۰
AS Awa FF (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Iran 2nd Division
Shahrdari Mahshahr
۴
۰
Shohada Babolsar
Finished
۱۴:۰۰
  Egypt Division 2
Al Olympi
۱
۱
El Hammam
Finished
۱۶:۳۰
Alexandria Sporting Club
۳
۱
El Mansoura
Finished
۱۶:۳۰
Tanta
۲
۰
Al Masry Salloum FC
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 1
Apollon Paralimniou
۰
۱
Kavala
Finished
۱۶:۳۰
Byron Kavala
۱
۱
Nestos Chrisoupolis
Finished
۱۶:۳۰
Agrotikos Asteras
۱
۱
Panthrakikos
Finished
۱۶:۳۰
Doxa Dramas
۰
۰
Pandramaikos
Finished
۱۶:۳۰
Vironas Kavalas
۰
۰
Nestos Chrisoupolis
Cancelled
۱۶:۳۰
Vironas Kavalas
۰
۰
Nestos Chrisoupolis
Cancelled
۱۶:۳۰
  Kenya Super League
Mara Sugar FC
۱
۰
Kisumu All Stars
Finished
۱۵:۳۰
Mombasa Elite
۳
۰
Silibwet
Finished
۱۳:۱۵
Vihiga United
۲
۱
Kajiado
Finished
۱۵:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 2
Elassonas
۰
۰
Pierikos
Finished
۱۶:۳۰
  Gambia GFA 1st Division
Real de Banjul FC
۰
۰
Samger FC
inprogress
۱۹:۳۰
PSV Wellingara
۰
۰
Team Rhino FC
inprogress
۱۹:۳۰
Hawks FC
۰
۰
Wallidan
inprogress
۱۹:۳۰
  Brazil Paulista Serie A1
Mirassol FC
۴
۱
Ferroviaria SP
Finished
۰۲:۰۰
  England Central Reserve League
Huddersfield Reserves
۰
۳
Accrington Stanley Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Malta FA Trophy
FC Balzan
۰
۰
Birkirkara FC
Finished
۱۹:۳۰
  Solomon Islands S-League
Honiara City FC
۱
۴
Solomon Warriors FC
Finished
۰۴:۳۰
  Costa Rica Primera Division
CS Herediano
۲
۱
Santos de Guapiles
Finished
۰۵:۳۰
AD Municipal Grecia
-
-
Guadalupe FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Colombia Primera B
FC Leones
۱
۱
Boca Juniors Cali
Finished
۰۴:۰۰
  World Friendly International Matches U19
Poland U19
۳
۲
Czech Republic U19
Finished
۱۵:۳۰
  India Indian Super League
East Bengal FC
۳
۳
Northeast United FC
Finished
۱۷:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 5
Fostiras FC
۱
۰
Aris Petroupolis
Finished
۱۶:۳۰
Agios Ierotheos
۱
۳
Thyella Diastavroseos
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Campeonato Capixaba
Porto Vitoria
۴
۰
Desportivo Ferroviaria
Finished
۰۱:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 4
Panargiakos
۴
۰
APS Patrai
Finished
۱۶:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
AC Sparta Prague (W)
۱
۳
GKS Katowice (W)
Finished
۱۵:۰۰
  Germany 2. Bundesliga Women
Carl Zeiss Jena (W)
۱
۳
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 3
Tilikratis
۲
۰
PO Fikis
Finished
۱۶:۳۰
  France Championnat National U19 Group A
Le Havre AC U19
۱
۴
Paris Saint-Germain U19
Finished
۱۷:۰۰
  Greece Amateur Cup
Aias Salaminas
۳
۰
AE Moschatou
Finished
۱۶:۴۵
  Liberia FA Cup
Gardnersville FC
۰
۰
Tony FC
inprogress
۲۰:۰۰
  South Africa NedBank Cup
Sekhukhune United
-
-
Liver Brothers
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Supersport United
-
-
Dondol Stars FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید